0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Ürünlerimiz

MENÜ

Bizimle İletişim Kurun

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebiilrsiniz.
Bize Ulaşın

Sedir Takımlar

Ahşap Sedir Takımları ile işletmenizin çok daha kaliteli bir görünüm kazanmasına yardımcı olun. Bu alanda öne çıkan ve sınıfının lideri olarak gösterilen ürün tipi, günden güne hizmet çizgisini çok daha ileri etaplara çekmektedir. Siz de hemen bir sipariş ortamı yaratmak ve söz konusu ürünleri anında sipariş edebilmek adına seçim yapmayı ihmal etmeyin.
 
Geçmişten, günümüze kadar kitleler tarafından ortak tercih olarak gösterilmiş olan Deniz Boyar Ahşap, yakaladığı bu başarı oranı ile beraber adından söz ettirmeye devam etmektedir. Dilediğiniz ürünü ebatlarına, renk seçeneklerine veya ahşap kalitesine göre tercih etme konusunda elverişli çözümler üreten firmamız, bu başarısı ile beraber Türkiye’nin lider firması konumunda yer almaktadır. Tek tıkla sipariş vermek ve Ahşap Sedir Takımlarına göz atabilmek adına hemen seçim yapmayı ihmal etmeyin.
 
​Türkiye’nin En İyi Ahşap Üreticisi: Deniz Boyar!
 
Türkiye’de yakaladığı başarı oranı ile beraber en iyi ahşap üreticisi konumunda yer alan Deniz Boyar, başta Ahşap Sedir Takımları olmak üzere stoklarını her daim geniş tutuyor. Dilediğiniz ürünü anında sipariş vermek ve bir kullanım alanı yaratabilmek adına hemen siz de ürün alternatiflerine göz atmayı ihmal etmeyin. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından ‘ortak tercih’ olarak gösterilen firmamız sınırlarını zorlamaya devam etmektedir.
 
Tek tıkla seçiminizi yapmak ve bu alanda göz dolduran ürünleri anında satın alabilmek adına hemen iletişim kurmayı ihmal etmeyin. %100’e kadar memnuniyet garantili bir hizmet ağı oluşturan Deniz Boyar, bu sayede Ahşap Sedir Takımları ve çok daha fazlası için kullanıcılarına üst düzey bir hizmet anlayışı sunabilmektedir. Böylelikle dilediğiniz ürünü satın alabilecek ve bir değerlendirme ortamı yaratabileceksiniz. Ahşaptan üretilen binlerce ürünü en cazip fiyatlardan satın almak mümkün! 

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler