0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Kurumsal

Kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim için doğru adres Deniz Boyar

Deniz Boyar 2004 yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle, sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, ileri teknoloji ve uyumlu ekibiyle bütünleştirerek, sektöründe doğru çözümler üretmeye devam etmektedir.
 
İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenilirliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Deniz Boyar kendi tasarımlarının üretimini yapmaktadır. 
 
Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Deniz Boyar; üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.
 
Özel tasarım yapan firmamız ürünlerde kaliteli malzeme kullanmaktadır. Kayın, ceviz ve kestane ağaçlarından üretimlerimiz yapılmaktadır.  
 
Yurt içinde önemli projelere imza atan Deniz Boyar, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak;Almanya, Romanya, Cezayir, Fas, Umman, Suudi Arabistan, Dubai, Irak sandalye ve masa ihracatı yapmaktadır. Talep olması dahilinde dünyanın her yerine ihracat yapılmaktadır. 
 
Daha nice yıllara hep birlikte…

MİSYONUMUZ

 Şirketimizin sektördeki güvenilirliğinin, ulusal ve uluslararası pazarda rekabet edebilirliğinin devamını sağlamak için; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin de ötesine giderek, ilklere imza atacak ürün ve hizmetleri sürekli gelişmeye açık bir kalite anlayışı ile üretmek. Yenilikçi kimliğinin farkındalığıyla sektöre yön vermek.

VİZYONUMUZ

 Değişen dünya koşullarına uyum sağlayacak şekilde sürekli gelişerek, mobilya sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda lider ve öncü kuruluşlardan birisi olmak.

Hedeflerimize ulaşmamızın, ürün ve hizmet kalitemizin en büyük teminatının çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bu nedenle, en iyi insan gücünü istihdam etmek birincil hedefimiz.
Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmanın, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanıyoruz. Çalışanlarımıza değer katmak için mesleki eğitim ve gelişime olanak tanıyor, başarıyı ödüllendiriyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Mobilya tasarım ve üretim sürecindeki başarımızı; rahatlık, kullanışlılık ve kaliteden ödün vermeden çalışmamıza borçluyuz. Bizi bugünlere taşıyan anlayışımız, gelişen teknoloji ve sürekli değişen trendleri iyi takip edebilme ve doğru zamanda doğru kararlar verebilme kabiliyetimize borçluyuz. İmal ettiğimiz mobilyalardaki özgün tasarımlar gücünü geçmişte oluşturulan firma-müşteri samimiyet ilişkisine bağlıdır.

NEDEN DENİZ BOYAR

VİZYON & MİSYON

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler