0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Ürünlerimiz

MENÜ

Bizimle İletişim Kurun

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebiilrsiniz.
Bize Ulaşın

Ahşap Masalar

Ahşap günümüzde hala kullanılan ve geçmişten beri kullanılmakta olan bir yapı malzemesidir. Bu bağlamda ilk yapı malzemelerinden birisi olarak bilinirken diğer taraftan da günümüzde hala şık dekoratifler ve tasarımların içerisinde yerlerini almaktadırlar. Daha çok dekoratif ve nostaljik hava yaratmak için kullanılan ahşap ürünler kimi zaman da şıklık ve zarafetin simgesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle farklı dekoratif amaçlar için kullanılan ahşap malzeme masa modeli konusunda da kullanıcılara çok değişik dizayn imkanları sunmaktadır.
 
Ahşap masa modelleri özellikle otantik kafe dekorasyonlarında aynı zamanda da evlerin bahçe ve teraslarında özellikle tercih edilebilmektedir. Bu bağlamda gerek dekoratif zenginlik olsun gerek nostalji isteği olsun sıklıkla ahşam malzemelere yönelim olmaktadır.
 
Dekoratif Uyum
 
Ahşap malzemeler dekoratif zenginlik ve zarafet konusunda öncü olduğu gibi seçiminde çok dikkatli ve özenli davranılması gerekmektedir. İlk olarak nerede kullanılacağına karar verilmelidir. Sonrasında ise dekorasyonla uyumlu olarak masa sandalye seçiminin doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.
 
Masa ve sandalyenin aynı renkte olması gereklidir diye bir gerekçe yoktur. Fakat renk ve şekil itibari ile uyumun özellikle güzel ve şık bir görünüm kazanması gerekmektedir. Bu bağlamda yapılan tercihler çok önemli olmaktadır. İnsanların sevdiği ve istediği dekorasyonlarda ahşap modellemeler uygun bir şekilde kullanılarak şık bir görünüm kazandırılabilmektedir. Yine yazımızın başından beri söylediğimiz gibi bu konudaki en önemli nokta seçimin doğru ve şık bir şekilde yapılabilmesidir.

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler