0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Blog

Hatay'dan Ahşap Masa Sandalye Modelleri

Ahşap ürünler çok uzun zamandır evlerimize girmiş dekorasyon ürünleridir ve Deniz Boyar'da ahşap masa, sandalye seçenekleri oldukça fazladır.
Ahşap ürünleri evlerinden eksik etmeyen insanların dekorasyon zevklerine güvenmek gerekir. Çünkü ahşap ürünler hem klasik hem de günümüze uyarlanmış halleri ile modern yapılardır. Ayrıca pek çok farklı ev dekorasyonu ürününde de hem orijinal hem de kaplama olarak kullanılmakta olan ahşap ürünlerin aşınması kalitelerinden ötürü çok zordur. Bu sayede bu ürünleri çok uzun yıllar tercih edebilmek mümkün olmaktadır.
 
Küçük Evler İçin Ahşap Ürün Seçimi
Özellikle küçük ve kutu gibi evleri olan insanlar ahşap ürünleri evlerinin içerisine daha çok sokarak evlerinin görünümlerini daha da şirinleştirirken daha da klasik bir yapıya ulaştırabilirler.
 
Bu görünüm ile oldukça dekoratif olacak küçük evlere göre tasarlanmış olan ahşap pencere modelleri de bulunmaktadır. Bu pencereler ile hem dıştan hem de içten görünümü istediğiniz gibi yapabilmeniz mümkündür. Dekorasyona önem veren hanımların çok hoşuna gidecek olan bu fikir sizlere de cazip geliyorsa hemen kolları sıvayıp bir ahşap ustası ile anlaşmaya başlayın.
 
Kaplama Ahşap Ürünleri
Özellikle küçük ev ürünlerinde ahşap görünüm istiyorsanız beyaz ahşap kaplama ürünlerden satın alarak hem uygun maliyete ürün satın almış hem de istediğiniz dekorda ürün bulmuş olacaksınız. Sizler de eskimiş olan dolap kapaklarınıza, ev kapılarınıza, sandalyelerinize ve masalarınıza kaplama ahşap ürünlerinden kullanabilirsiniz. Oldukça cazip fiyatları bulunan bu ürünler ile şık bir tasarıma sahip olmak mümkündür.
 
Ayrıca görünüm olarak da çok sık bir tasarıma sahip olan bu kaplama ürünler bütçe olarak da satın alan kişileri zorlamayacak niteliktedir. Bu anlamda bakıldığı zaman mobilya yenilemek yerine ahşap kaplama ürünleri satın alarak evleri baştan aşağıya yenilemek mümkündür. Bu ürünler yapı marketlerinde kolayca bulabileceğiniz dekorasyon ürünleridir.
 
Ayrıca ahşap pencere tercih eden ve uzun yıllardır bu sistemleri kullanan kişiler yağmur suyundan ve devamlı olarak açma kapama ve temizlik ürünlerinin etkisinden yıpranan pencereleri değiştirmek gerekir.  

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler