0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Blog

Ahşap Mobilya Seçimi

Ahşap geçmişten günümüze kullanılmakta olan ilk yapı malzemelerinden birisidir. İlk olarak insanların el emeği olarak yaptığı kesici aletler ile ağaçlar yontularak yapılmış olan ahşap malzemeler zamanla daha da profesyonel olarak üretilmeye ve işlenmeye başlamıştır. Günümüzde ol emeği olarak ahşap modellemeler bulunsa dahi ağırlıklı olarak bu işin ticari boyutunda ki ahşap modellemeler ve ürünler genel olarak fabrika çıkışlı şekilde piyasaya sunulmaktadır.
 
Ağırlıklı olarak piyasada bulunmasalar da ahşap malzemeler günümüzde birçok evde ve iş yerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Ahşap mobilyalarda ki şıklık ve zarafet aynı zamanda da dekoratif olarak yaptıkları katkı hesaba katıldığında sıkça tercih sebebi olmakta ve kullanılmakta olduğu görülecektir. Antakya'da mobilya sektörünün gelişmesi ürün çeşitliliğinin artmasına da yol açmıştır.
 
Antakya'da Ahşap Seçimi
 
Ahşap malzeme seçimi konusunda birçok farklı tercih seçeneği bulunmaktadır. Ahşabın asıl üretim ve hammaddesi ağaçtır. Aynı zamanda da birçok ağaç modelinden farklı sağlamlıkta, kalitede, görüntüde ya da desende ahşap mobilya üretilmektedir. Bu seçimi yaparken esas kriterler ağırlıklı olarak kişisel zevkler, tercihler ve ekonomik durumdur.
 
Kişi ekonomik durumuna göre ucuz veya pahalı bir ağaç çeşidini tercih edip bu doğrultuda farklı desenler arasında ahşap mobilya tercihini yapabilmektedir. İnsanların kişisel zevkleri ve tercihleri ahşap mobilya seçiminde etkili olmaktadır. Bu bağlamda ahşap ürünü ya da mobilyayı koyacağınız yer ve kullanacağınız şekil çok önem arz etmektedir. Ortamın dekorasyonuna uygunluk ve şıklığı tamamlamak için ahşap malzeme büyük ölçüde önem arz etmektedir.

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler