0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Blog

Antakya Ahşap Sandalye

Ahşap sandalye veya telli tahta sandalye modeli veya eski köy sandalyesi diye geçen bu ürün retro ve vintage akımının ülke genelinde çok popüler olması ile son zamanlarda çok rağbet görmeye başladı. En çok tercih edilme sebebi ise “dış mekanda” uzun süre kullanılabilmesidir. Tarihi bir yapısı olan Antakya'da cafelerde bu tarz sandalyeler kullamılmaktadır. Bu forma yaklaşık yüz sene once keşfedilip, günümüze kadar gelmiştir. Nostaljik tahta sandalyeler cafe, restoran, balkon vb. bir çok dekoratif alanda kullanılmaktadır. Eski açıkhava sinema sandalyeleri bile “ahşap sandalye”den kullanılmaktaydı.
 
Ahşap sandalye selülozik boyalarla boyandığı gibi sprey, yağlıboya gibi boyalarla da renklendirilebilmektedir. Ahşap sandalyeler boyandıktan sonra, eğer üstlerine “yat verniği” atılırsa daha da uzun ömürlü kullanılabilir. Ahşap sandalyeler her zaman her yere sıcaklık katmaktadırlar. Hem sağlıklı hem ergonomik olması sebebiyle yıllardır pek çok insan tarafından tercih edilmektedirler.
 
Ürünlerimizi daha yakından görmek isteyenleri Deniz Boyar satış ofisine bekleriz.

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler