0539 238 74 00 EN | DE | AR
Odabaşı Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:3/C Antakya/HATAY

Blog

Antakya Ahşap Masa ve Sandalye

Günümüzde farklı malzemelerden mobilyalar üretilebilmektedir. Evimize geldiğimizde oturmak için aradığımız koltuk, misafir salonlarımızda bulunan vitrinler ve gümüşlükler gibi birçok mobilya farklı zevklere göre farklı farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Bu bağlamda insanlar zevklerine ve isteklerine göre durumu biraz daha kişiselleştirerek seçimlerini yapıp mobilyalarını ona göre dizayn etmektedir. Bu mobilyalar hemen hemen evin her alanında genellikle ömürlük ya da uzun yıllar kullanılacak eşyalar olduklarından ötürü güzel seçimler yapılması gerekmektedir. Ahşap mobilyalar olarak geçen ve malzemesi ağaç olan ahşaplardan üretilen mobilyalar da mevcuttur elbette. Hatay ahşap sandalyede Deniz boyar kendini kanıtlamış firmalardan biridir. Ahşap mobilyalar diğerlerine göre daha şık ve zarif bir görüntü yaratıp aynı zamanda da odanızda esen nostaljik havanın kalıcı olmasını sağlayarak dekorasyonunuza renk katmaktadır.
 
Evlerimizde kullanıma en açık olan ve en sık kullanılan mobilyalardan birisi de masalar ve sandalyelerdir. Özellikle yemek yerken de sıkça kullandığımız masa ve sandalyeler birçok açıdan kullanıcılarını tatmin etmek zorundadırlar. Özellikle konfor ve rahatlığın gözetildiği masa ve sandalyelerin evin konumuna göre en doğru şekilde kullanılabilmesi de dekoratif açıdan önemlidir.
 
Seçim Aşaması
 
Masa ve sandalyeler birçok farklı malzemeden yapılabilen ve üretimi devam etmekte olan mobilyalardır. Aynı zamanda da en sık kullandığımız mobilyalarımızdan birisi olarak kabul edildiği için de özellikle rahatlık ve konfor konusunda kullanıcılarının yüzünü güldürebilmelidirler. Aynı zamanda da kullanım amacı doğrultusunda farklı boyutlarda üretilen masaları özellikle kullanım alanıyla orantılı olarak güzel bir şekilde seçmeliyiz.
 

Hizmet Alın

Bize Ulaşın

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen Deniz Boyar. Müşterilerinin öneri veya şikayetlerini de merak etmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  iletişim formunu doldurabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

TELEFON

0326 221 00 63

MEMNUNİYET

2 Yıl Garantili Ürünler